
3500Вт Джерело безперебійного живлення, 24В, LPE-W-PSW-5000VA+ / Перетворювач напруг / ДБЖ універсальне
43 287,14 ₴
- Немає в наявності
- Код: 345605335
+380 (66) 278-82-25
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Надійна потужність для вашого обладнання!
Переваги:
- Висока потужність
- Чиста синусоїда для стабільної роботи
- Надійний захист від перевантажень та коротких замикань
- Широкий діапазон струму
- Надійність та довговічність
Опис:
Особливістю даної моделі є наявність чистої синусоїдальної хвилі, що гарантує сумісність із чутливими електронними пристроями, такими як комп'ютери, сервери та медичне обладнання. ДБЖ оснащений сучасними технологіями, які забезпечують надійну та довговічну роботу, а також зводять до мінімуму ризик пошкодження підключених пристроїв. Ергономічний дизайн дозволяє легко інтегрувати його в будь-яку систему електроживлення, забезпечуючи максимальну ефективність та безпеку.
Характеристики:
- Тип: джерело безперебійного живлення
- Потужність, VA/W: 5000/3500
- Кількість виходів: 1
- Номінальна напруга АКБ, V: 24
- Струм заряду від мережі, A: 1-60
- Установка: настінна
- Тип ДБЖ: лінійно-інтерактивний з правильною синусоїдою
- Форма вихідної напруги: правильна синусоїда
- Діапазон вхідної напруги, V: 150В-282В (вихід 220В), 156В-294В (вихід 230В), 163В-307В (вихід 240В)
- Вихідна напруга, V: 220/230/240±5%
- Ефективність, %: 95
- Час перемикання, мс: 10
- Кількість фаз: 1
- Вхідний частотний діапазон, Hz: 40/70
- Вихідний частотний діапазон, Hz: 50/60
- Тип підключення до мережі: клеми
- Тип підключення навантаження до ДБЖ: клеми
- Тип підключення батареї до ДБЖ: клеми
- Функція стабілізації напруги AVR: є
- Захист: від перевантаження, перенапруги, короткого замикання, перезаряджання, перегріву, низького заряду батарей
- Тип індикації: LCD
- Матеріал корпусу: метал
- Робоча температура, °C: 0 ~ +40
- Ширина, мм: 210
- Довжина, мм: 270
- Висота, мм: 520
- Колір: чорний
- Вага, кг: 35.35
Комплектація:
- Джерело безперебійного живлення
- Упаковка

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35.35 кг |
| Висота | 520 мм |
| Довжина | 279 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 3500 Вт |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна вхідна напруга | 282 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Струм заряду | 60 А |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час перемикання | 10 мс |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 287,14 ₴






