
Портативний проектор з динаміком + пульт, YG320 Mini / Мультимедійний проектор для дому / Міні проектор
2 427,14 ₴
1 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23456965301
З проектором YG320 Mini ви можете насолоджуватися улюбленими кінострічками на великому екрані, ніби побували в кіно, але при цьому не переступили поріг власного будинку.
Переваги:
- Вбудовані динаміки;
- Ручне фокусування об'єктива;
- Кнопки керування на корпусі;
- Якісне джерело світла;
- Великий ресурс лампи;
- Отвор з різьбленням 1/4
Опис:
Projector LED YG-320 Mini створений для насолоди, в ньому є все і все це зроблено у гарному мінімалістичному дизайні! ДИВІТЬСЯ фільми немов у кінотеатрі вдома чи навіть на природі! А ті, хто любить ігри, теж не зможе залишитися осторонь, коли можна грати на екрані до 80 дюймів з якістю Full HD 1920*1080P! Проектор займе у вас стільки місця, що ви і не помітите його, а ціна набагато поступається будь-якому телевізору! Незважаючи на свій маленький розмір, його технічні характеристики порадують - адже вони на висоті!
Відстань від проектора до екрана може становити від 0,8 до 4 метрів. Так що екран у нього великий, яскравість висока, а маленькі розміри дозволяють носити його з собою та використовувати у різних місцях для роботи чи розваг. Також є вбудована функція зарядки від PowerBank, завдяки чому цей проектор можна брати з собою та насолоджуватися фільмами в компанії дуже довго!
Характеристики:
- Тип: мультимедійний проектор для фільмів / проектор для дому;
- Матриця: LCD TFT;
- Розмір зображення, що проектується: 24-60”;
- Проекційна відстань: 0.8-2 м;
- Рідна роздільна здатність (матриці): 320х240;
- Підтримка дозволу: до 1920×1080;
- Яскравість: 400–600 лм;
- Контрастність: 800:1;
- Співвідношення сторін: 4:3/16:9;
- Проекційне відношення: 1.6:1;
- Глибина кольору: 16.7 млн;
- Інтерфейси: HDMI, USB, MicroSD, AV (під "тюльпани");
- Підтримка форматів:
- Відео: всі основні;
- Аудіо: MP3, WMA, OGG, AAC, FLAC, APE, WAV+ підтримка відтворення AC3 через USB;
- Зображення: JPEG, BMP, PNG;
- Текст: TXT;
- Живлення: від мережі;
- Матеріал: пластик;
- Колір: білий
- Розмір: 13.3 х 8.5 х 5 см;
- Вага: 235 г
Комплектація:
- Проектор YG320 Mini;
- Пульт ДК;
- Перехідник для кабелю AV;
- Блок живлення;
- Упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Інтерфейси | USB, HDMI |
| Вид товару | Проектор |
| Клас пристрою | Портативний |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Вбудований картрідер, Вбудовані динаміки |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | LCD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.235 кг |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Зображення | |
| Контрастність | 800 |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Світловий потік | 600 лм |
| Формат зображення | Широкоекранний (16:9) |
| Лампа | |
| Тип лампи | LED |
- Ціна: 1 699 ₴









