
Дитячий годинник з будильником і USB, Кролик Rabbit, Рожевий / Настільний годинник для дітей із підсвіткою / Годинник-нічник
765 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23456886301
+380 (66) 278-82-25
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип годинника | Настільні |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 162 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴








